Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Науковці СумДУ працюють над розробкою сучасної моделі інтегрованої інформаційної системи управління університетом у рамках проекту TEMPUS

Сумський державний університет (СумДУ) є учасником консорціуму та національним координуючим закладом від України в рамках проекту 530181-TEMPUS-1-2012-1-DE-TEMPUS-SMGR «Інтегрована інформаційна система управління університетом: впровадження досвіду ЄС в країнах СНД (INURE)».

Метою проекту є вивчення та використання досвіду країн ЄС у методах розробки та ефективного використання інтегрованих інформаційних систем управління; проектування і впровадження в університетах-партнерах нової моделі для управління університетами на основі аналізу потоків інформації.

Окрім СумДУ, партнерами проекту від України є Львівський національний університет, Національний гірничий університет, Хмельницький національний університет, Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору, МОН України.

З червня 2013 р. Сумським державним університетом започатковано серію вебінарів, присвячених тематиці проекту, які мають на меті забезпечення регулярного спілкування між партнерами, обмін досвідом та обговорення актуальних питань, пов’язаних з виконанням проекту.

Сумським державним університетом вже проведено вебінар «Модель опису вимог до інтегрованої інформаційної системи управління університетом» за участю представників із України, Молдови, Грузії та Білорусі. Він проходив у рамках проекту програми TEMPUS «Інтегрована система управління університетом: впровадження досвіду ЄС в країнах СНД» («Integrated University management system: EU experience on NIS countries’ ground» (INURE)).

До вебінару долучилися науковці Національного гірничого університету та Хмельницького національного університету (Україна), Комратського державного університету (Молдова), Державного університету ім. Шота Руставелі та Університету м. Кутаїсі (Грузія), Брестського державного університету ім. О.С.Пушкіна та Білоруського державного університету (Білорусь). Вебінар став першим із серії інтерактивних заходів, які розпочинає СумДУ в рамках проекту INURE. У ході дискусії учасники обговорили питання структури інтегрованої інформаційної системи, вимоги до неї, її прозорості для зовнішніх користувачів, захисту інформації тощо.

В липні під час координаційної зустрічі на базі університету Кобленц-Ландау (м. Кобленц, Німеччина) фахівці СумДУ доповіли про розробки власної інформаційної системи та разом з іншими учасниками проекту обговорили першу версію концепції побудови сучасної інтегрованої інформаційної системи управління університетом.

Контактна інформація:

Костянтин Кириченко, Начальник відділу міжнародного співробітництва, Сумського державного університету

тел.+38 0542 331081, е-адреса: info@dir.sumdu.edu.ua

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model