Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Про нас

Проект Європейського Союзу: Національний Темпус/ Еразмус+ офіс в Україні

Довідково: За результатами відкритого конкурсу, проведеного Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури, Представництвом ЄС в Україні за участі Міністерства освіти і науки України 26 березня 2009 р. було підписано Грантову Угоду між Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури та Громадською організацією «Інститут лідерства, інновацій та розвитку», на виконання проекту «Національний Темпус-офіс в Україні». Термін дії угоди: з 1 березня 2009 р. до 31 грудня 2010 р. За відповідними погодженнями Представництва ЄС в Україні з Міністерством освіти і науки в Україні у грудні 2010 р. підписано нову Грантову угоду терміном з 1 січня до 31 грудня 2013 р.; у серпні 2013 р. підписано Додаток до Грантової Угоди про продовження терміну до 31 грудня 2014 р. відповідно до Технічного завдання проекту на 2014 р. з березня-квітня 2014 р. змінено назву офісу на Національний Еразмус+ Офіс в Україні (НЕО) та відповідно змінено веб-сайт та е-пошту з червня 2014 р. Проект міжнародної технічної допомоги ЄС «Національний Темпус-офіс в Україні» офіційно зареєстровано в Україні, та проходив постійно перереєстровано в зв'язку з продовженням діяльності, змінами завдань тощо.

Всі відповідні звіти подаються до ЕАСЕА, Представництва ЄС в Україні, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства освіти і науки України щоквартально і щорічно. Міністерство освіти і науки України є бенефіціаром вищезазначених проектів.

За погодженням Представництва ЄС в Україні з Міністерством освіти і науки України, ГО «ІЛІР» у 2014 р. було підтверджено на виконання функцій Національного Еразмус+ офісу в Україні на період діяльності нової програми ЄС Еразмус+ (2015-2020 рр.).

Завдання:

*Підвищення ефективності та значущості проектів Програми Темпус в Україні, посилення їх впливу на національну систему вищої освіти.

*Допомога національним органам влади в запровадженні Програми Темпус в Україні.

*У тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні координація заходів Виконавчого агентства освіти, аудіовізуальних засобів та культури і Європейської Комісії у сфері вищої освіти для потенційних і діючих учасників, бенефіціарів та інших зацікавлених сторін системи вищої освіти України.

Відповідно до завдань проекту, Національний Темпус-офіс в Україні здійснює координацію взаємодії між Представництвом Європейського Союзу в Україні, Міністерством освіти та науки України, Європейським виконавчим агенством з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури, яке відповідає за впровадження Програми Темпус, Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури, вищими навчальними закладами, іншими зацікавленими сторонами, що залучені до реформування сфери вищої освіти в Україні, спрямовану на пропагування та запровадження принципів Болонського процесу, поширення інноваційних підходів щодо організації навчального процесу у системі освіти.

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ:

* Висока поінформованість суспільства та освітянської спільноти України щодо програми Темпус та інших програм ЄС у сфері вищої освіти в Україні, а також нової програми Еразмус+.

* Надання допомоги освітнім і науковим установам, вищим навчальним закладам, потенційним учасникам, бенефіціарам, та іншим зацікавленим стейхолдерам, залученим до запровадження проектів програми Темпус (консультації, зустрічі, наради тощо).

* Запровадження плану моніторингу проектів програми Темпус на різних етапах виконання проектів. Надання рекомендації та консультацій щодо запровадження проектів.

* Експертна оцінка аплікаційних форм під час конкурсного відбору проектів програми Темпус наданих Виконавчим агентством освіти, аудіовізуальних засобів та культури.

*Участь в підготовці аналітичних документів, тематичних досліджень, звітності у сфері вищої освіти на запит Виконавчого агентства освіти, аудіовізуальних засобів та культури і Генеральних Директоратів Європейської Комісії.

*Заходи Виконавчого агентства освіти, аудіовізуальних засобів та культури в Україні.

*Забезпечення ефективної діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти України.

* Поінформованість освітянської спільноти України щодо інших ініціатив та програм ЄС у сфері вищої освіти, збільшення їх помітності в Україні.

Заходи:

Детальніше...
 


Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model