Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Історія успіху
Досвід реалізації проектів Програми Темпус в Україні

Команда Національного Темпус-офісу в Україні запрошує команди проектів Темпус ділитися та обмінюватися досвідом участі в реалізації проектів програми Темпус. Просимо надсилати описи проектів, статті тощо, щодо завершиних або поточних проектів Темпус для поширення інформації серед вищих навчальних закладів та інших зацікавлених сторін. Насьогодні доступні 7 публікацій, які включають досвід України: ІнфоБокс № 5 та Tempus@20.

Ви можете звертатися щодо співпраці та участі в заходах проектів безпосередньо до координаторів від України.

Вся інформація англійською мовою про проекти програми ЄС Темпус і Детальний опис поточних проектів програми Темпус IV 2007-2014 р. українською та англійською мовами http://www.erasmusplus.org.ua/2014-05-30-14-56-19/prezentatsii/category/6-novyny-ta-baza-proektiv.html

Таблиця надає можливість класифікувати проекти відповідно до категорій. За додатковою інформацією можна звернутись до НТО в Україні (+380443322645, +380442866668)

 
Новини проекту Темпус SUCSID - Пілотний тренінг з підприємництва та бізнес-планування

Студенти спільної франко-української програми підготовки магістрів MВА «Бізнес-інформатика» прийняли участь у пілотному тренінгу з підприємництва та бізнес-планування. 25 студентів пройшли 2-тижневе навчання за матеріалами, розробленими за участю викладачів ХНЕУ ім. С. Кузнеця у межах Європейського проекту TEMPUS SUCSID.

Студентські команди працювали над 5 проектами, які було розроблено відповідно до методики UNIDO у різних сферах життєдіяльності: ІТ-індустрії, освіті, відпочинку та охорони здоров’я тощо.

У процесі підготовки бізнес-проектів учасники команд пройшли усі етапи від зародження бізнес-ідеї до її обґрунтування: обирали цільову аудиторію, обґрунтовували доцільність інвестицій в розробку і підвищення якості запропонованих товарів та послуг, планували виробництво, маркетинг і організацію просування продуктів та послуг на ринок.

Детальніше...
 
Новини проекту Темпус SUCSID - Літня школа з основ підприємництва «First Capital junior»

Літня школа з основ підприємництва «First Capital junior» в ХНЕУ імені Семена Кузнеця

23-27 червня 2014 року в рамках проекту TEMPUS SUCSID в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця проходила Літня школа з основ підприємництва для старшокласників «First Capital junior».

Літню школу організували ХНЕУ імені Семена Кузнеця та Start-up центр «FIRST CAPITAL» (який було створено в ході проекту SUCSID) за підтримки проекту TEMPUS SUCSID.

Основними цілями Літньої школи «First Capital junior» був розвиток у школярів підприємницьких здібностей, креативного мислення, лідерських якостей і навичок роботи в команді.

Детальніше...
 
Зустріч консорціуму проекту програми Темпус SUCSID в Тернополі

23- 27 квітня 2014 року відбулася зустріч консорціуму проекту Темпус «Створення мережі міжуніверситетських Start-Up центрів  для підтримки та просування студентських інноваційних проектів» (SUCSID) в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Програма зборів в Тернополі була дуже насиченою та мала на меті проведення заходів з розповсюдження інформації та заходів щодо подальшого розвитку мережі взаємодії проекту SUCSID.

У зборах взяли участь представники Бакінгемшірського Нового університету (Великобританія), Університету Монпельє-2, (Франція), Технічного університету Тампере (м. Тампере, Фінляндія), університетів Білорусі (Білоруський державний університет, Білоруський національний технічний університет) та Молдови (Економічна академія Молдови, Комратський державний університет), а також п’яти вищих навчальних закладів України: Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Харківського національного університету міського господарства імені А.Н. Бекетова, Сумського державного університету, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Учасникам зустрічі було презентовано не лише нещодавно створений стартап-центр ТНТУ, але й всю мережу міжуніверситетських регіональних стартап-центрів, що в ході проекту SUCSID були засновані в Україні, Білорусі та Молдові, а також були обговорені перспективи їх подальшого розвитку.

Протягом зборів відбулася низка зустрічей з представниками місцевої влади та бізнесу, що сприяли зміцненню та подальшому розвитку мережі взаємодії проекту SUCSID:

Детальніше...
 
Регіональні семінари «Використання європейського досвіду з удосконалення студентської інноваційної та підприємницької діяльності у ВНЗ Україні»

З 16 по 23 травня 2014 року в Україні були організовані безкоштовні регіональні семінари для викладачів ВНЗ, що працюють з креативними студентами в галузі ІТ, а також керівників підрозділів та координаторів, що займаються інноваційною діяльністю у ВНЗ.

Семінари в Україні організовані в рамках проекту програми Темпус «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE), який розпочався у жовтні 2012.

Реєстрація за адресами:

 http://goo.gl/3hxhBx – семінар в Одесі 16 травня

 http://goo.gl/gdmyOJ – семінар в Харкові 23 травня

 http://goo.gl/UYsGbN – семінар у Львові 23 травня

 http://goo.gl/H4GWNS – семінар у Вінниці 23 травня

Мета семінарів - ознайомлення з результатами та планованими заходами проекту, залучення викладачів і зацікавлених осіб ВНЗ України до участі в національній еко-системі студентських інновацій.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 25

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model