Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Соціальний маркетинг та візуалізація проектів Темпус

Звертаємо Вашу увагу, що учасники проектів Темпус мають вжити заходи щодо забезпечення візуалізації внеску ЄС (Стаття I.10.2 Грантової угоди).

Інформацію щодо візуальних засобів презентації проектів Темпус можна знайти за посиланням

Заходи, рекомендовані для застосування бенефіціарами проектів Темпус, детально викладені в презентації Visibility in Tempus. Презентація охоплює розміщення Темпус-лого, стікерів, публікацію матеріалів проектів у вісниках Представництва Європейського Союзу в Україні, НТО в Україні, на вебсайтах та EVE- платформі.

Матеріали стосовно візуальної підтримки проектів програми Темпус (планери, таблички на офіси та стікери на обладнання) можна отримати в офісі НТО (вул.Бастіонна 9, 8 поверх, м. Київ, близько станції метро "Дружби народів").

Додатково, до рекомендованих заходів, просимо звернути увагу на соціальний маркетинг проектів через створення і використання такого інструменту як веб-сайт.

Оскільки веб-сайт та його наявність є одним із інструментів, на який звертає увагу донор під час проведення моніторингу проекту, радимо зробити веб-сайт/ сторінку проекту двомовним. Урізноманітнюйте ваші веб-сайти, представляючи інформацію широкому колу стейкхолдерів – від донорів до студентів. Використовуйте відео, аудіо-ролики,

наприклад, зйомку круглих столів, конференцій, заходи за участю студентів, тощо. Навіть не професіонально зроблені, такі інтерактивні засоби, зазвичай, можуть розповісти більше, ніж будь-яка стаття. Запрошуйте стейкхолдерів ваших проектів на зустрічі зі ЗМІ, створюючи можливості для адвокатування за ваш проект.

Про те, як правильно використовувати та презентувати комунікативні засоби, можна прочитати у презентації Communications Presentation (англійською мовою).

Одним із започаткувань четвертого етапу Темпус ІV є рекомендації до створення багатосекторальних партнерств, включаючи партнерства з бізнес-сектором: підприємствами, компаніями, бізнес-асоціаціями тощо. В рамках реалізації проектів продемонструйте як саме ви досягаєте взаємовигідних результатів та залучаєте ваших партнерів до реалізації проекту.

Приклади деяких відомих соціально-відповідальних ініціатив:

Глобальна соціально-відповідальна ініціатива у галузі хімічної промисловості

Глобальна соціально-відповідальна ініціатива у галузі сільського господарства

Перелік міжнародних та національних соціально-відповідальних компаній, що здійснюють свою діяльність в Україні, можна знайти на веб-ресурсі Глобального Договору ООН

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model