Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Експертна робоча група з доопрацювання проекту Закону України «Про вищу освіту» (нова редакція) запрошує до співпраці

11 березня 2011 р. в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулось засідання експертної робочої групи з доопрацювання проекту Закону України «Про вищу освіту» (нова редакція).

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту N 62-оп від 03.03.2011 р. затверджено персональний склад експертної робочої групи, яка у двомісячний строк має доопрацювати проект Закону України "Про вищу освіту" (нова редакція) з урахуванням зауважень і пропозицій, що надійшли до Міністерства під час обговорення його основних положень.

«Основні положення проекту Закону України «Про вищу освіту» (нова редакція), що доопрацьовується експертною робочою групою Міністерства, ґрунтуються як на національних традиціях, так і на європейському досвіді», - підкреслив Перший заступник Міністра Євген Суліма.

В основі усіх змін, що містить нова редакція такі два підходи: реформування системи вищої освіти відповідно до умов соціально орієнтованої економіки та адаптація до Європейського простору вищої освіти.

У новій редакції законопроекту збережено норми чинного закону щодо оплати за навчання та фінансування студентського самоврядування.

Якісним критерієм створення університету та академії встановлено наявність визначеної кількості наукових спеціальностей, за якими у спеціалізованих вчених радах присуджуються наукові ступені доктора філософії та доктора наук.

Для класичного університету – це не менш як дванадцять наукових спеціальностей; профільного університету – не менш як шість (профільних); для академії – не менш як дві.

Розробники проекту запрошують до співпраці громадськість, студентство, всіх бажаючих, хто має конструктивні пропозиції до проекту Закону України «Про вищу освіту». З текстом документу можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у розділі «Громадське обговорення».

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

У період з березня по червень 2011 р. експерти Національної команди та представники НТО в Україні взяли активну участь в обговорені та вносили пропозиції до проекту Закону "Про вищу освіту".

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model