National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Обов'язкове подання карток піврічного моніторингу проектів, щорічних звітів та підсумкових звітів

Відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги (постанова КМУ від від 15.02.2002 №153, останні зміни від 28.08.2013) та з метою забезпечення поточного моніторингу реципієнти проектів міжнародної технічної допомоги мають подавати до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України один раз на півроку картку піврічного моніторингу проекту, складену за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку.

Катки моніторингу подаються з початку дії проекту, незалежно від того, коли проект був зареєстрований, чи не був зареєстрований. Подається одна картка від проекту, зазвичай координатором проекту в Україні, де прописуються заходи всіх реципієнтів.

Картки моніторингу за період січень-червень 2015 р. мають бути підписані, відскановані та надіслані до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України до 10 липня 2015 р. на електронну адресу koshman@me.gov.ua з копією бенефіціарові в Міністерство освіти і науки o_kotova@mon.gov.ua та a_savina@mon.gov.ua та в Національний Еразмус+ офіс в Україні office@erasmusplus.org.ua

Оригінали карток піврічного моніторингу в паперовому вигляді мають бути надіслані за контактами, що наведені нижче не пізніше 10 липня 2015 р.

Згідно п. 25 Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, проекти мають подавати щорічний звіт щодо стану реалізації проекту (використовується Додаток 3 до Порядку) до 1 лютого.

Для забезпечення  заключного моніторингу реципієнти в Україні подають до Мінекономрозвитку та в копії МОН і Національний Еразмус+ офіс, підсумковий звіт (один на проект) про досягнуті результати згідно Додатку 6.

Контактна інформація:

Майя Сергіївна Кошман, Начальник відділу технічної допомоги ЄС, Департамент міжнародної технічної допомоги та співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

вул.Грушевського 12/2, м.Київ, 01008

тел.: 226 - 20 - 66, факс: 272 - 54 - 72; email: koshman@me.gov.ua

Ольга Геральдівна Котова, Управління міжнародного співробітництва, Міністерства освіти і науки України

пр.Перемоги 10, м.Київ, 01135

тел.: 481-32-77; email: o_kotova@mon.gov.ua та копію a_savina@mon.gov.ua

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model