National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Європейське містечко в Києві, 2 червня -1 липня 2012 року

Під час ЄВРО 2012 гостей та мешканців Києва приймав гостинний майданчик, де відбулись цікаві й різноманітні події — «Європейське Містечко». Під девізом «Наш Континент. Наше Майбутнє» від 2 червня до 1 липня на площі біля Арки Дружби Народів було представлено проекти та досвід міжнародної співпраці заради розвитку в одинадцяти обраних сферах. В інтерактивний та неординарний спосіб тут  популяризували ідеї європейської інтеграції та співробітництва. «Європейське Містечко» — українсько-німецька ініціатива, яка втілюється в життя спільно з Європейським Союзом та містом Київ.

26-27 червня - конференція "Навчання в Європі".

Проект «Європейське містечко» сприяв діалогу між представниками політики, бізнесу, культури та громадських організацій. Подія, яка тривала місяць, презентувала нову, далекоглядну, інноваційну та різноманітну Європу, а також найкращі практики в одинадцяти обраних сферах міжнародного співробітництва.

Спеціально визначені «Тематичні дні» доповнили програму громадськими обговореннями, студентськими конференціями та інформаційними сесіями. На «European Pin Wall» відвідувачі залишали відгуки та ділились своїми ідеями щодо майбутнього Європи.

Повна програма Європейського містечка представлена на веб-сайті www.eurovillage2012.org

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model