National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Семінар-тренінг «Третя місія» університету ХХІ сторіччя»

10 січня 2012 р. в Інституті вищої освіти НАПН України пройшов семінар «Третя місія» університету ХХІ сторіччя» за підтримки Посольства США в Україні, Офісу Програми Фулбрайта в Україні, Національного Темпус-офісу в Україні та Київського ресурсного центру для випускників. Мета семінару – ознайомити учасників з розумінням університетської місії в сучасних умовах та специфікою основних моделей університету ХХІ сторіччя. У заході взяли участь понад 40 представників вищих навчальних закладів України. 

http://www.rbc.ua/rus/finance/show/sotrudnichestvo-s-realnym-biznes-sektorom-i-orientatsiya-12012012183400

Семінар відкрив Віце-президент НАПН України, директор ІВО НАПН України академік Володимира Лугового (Національний експерт) та менеджер з аналітичної та адміністративної роботи Національного Темпус-офісу в Україні Жанна Таланова.

Сергій Курбатов, кандидат філософських наук, старший науковий співробітник Інституту вищої освіти НАПН України; науковий співробітник Центру російських та євразійських досліджень Університету Уппсали (Швеція), здійснив аналітичний огляд історичної ретроспективи та сучасного  стану університетської освіти та місії університетів.

Андрій Кашин, менеджер проектів Київського міжнародного інституту соціології, виступив з презентацією "Третя місія університету та її відображення в сучасних університетських рейтингах", де , зокрема, продемонстрував цікаві статистичні дані та результати опитувань.

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model