Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Вітаємо переможців програми ім.Жана Моне 2010

Щиро вітаємо українських переможців конкурсу проектів Програми Жан Моне 2010 року:

Національний університет Києво-Могилянська академія, проект «Європейський Союз та Сусідство: на шляху до асоціації ЄС та України» напряму Професор/кафедра програми Жана Моне;

Донецький державний університет управління, проект «Сучасні проблеми економіки та бізнесу ЄС напряму Професор/кафедра програми Жана Моне;

Міжнародну асоціацію інституційних студій, проект «Безпека людей та стратегія безпеки: інституції та політики в європейській перспективі» напряму Підтримка інформаційної та дослідницької діяльності, пов’язаної з європейською інтеграцією.

Повний список проектів - на сайті Виконавчого агентства.

Пропозиції, включені до резервного списку, будуть підтримані при можливості додаткового фінансування.

Конкурс проектів за Програмою Жана Моне завершився у червні 2010 р.; 161 проектну пропозицію ухвалено до фінансування Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури (повний список проектів - на сайті Виконавчого агентства); ще 15 пропозицій включено до резервного списку, їх реалізація стане можливою за наявності додаткового фінансування.

Серед учасників конкурсу цього року – держави – члени ЄС та інші країни, що представляють усі континенти світу: Хорватія і Молдова, Україна і Росія, Азербайджан і Вірменія, Туреччина і Єгипет, США і Канада, Аргентина і Бразилія, Австралія і Нова Зеландія, Тайвань і В’єтнам, Південна Африка.

Усі учасники конкурсу, як успішні, так і неуспішні, будуть поінформовані у письмовій формі Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури про результати оцінки їхніх проектних пропозицій. Найближчим часом Агентство звернеться до тих кандидатів, проекти яких було рекомендовано для фінансування, для узгодження формальних процедур та здійснення заходів, необхідних для затвердження рішення про надання грантів і підписання грантових угод.

Варто зазначити, що включення до списку проектних пропозицій, рекомендованих для фінансування, ще не означає виникнення фінансових або правових зобов’язань з боку Виконавчого агентства. Підтвердженням надання гранту є підписання грантової угоди між Агентством та легітимними представниками тих кандидатів, чиї проектні пропозиції перемогли у конкурсі.

Додаткова інформація:

Метою програми Жана Моне є розширення знань з питань євро інтеграційних процесів шляхом заохочення вищих навчальних закладів та/або асоціацій професорів та дослідників, що спеціалізуються на питаннях європейської інтеграції запроваджувати навчальну, дослідницьку, інформаційну та дискусійну діяльність по євроінтеграційних процесах.

Українські університети та експерти були задіяні в програмі Жана Моне в 2001 р.

З цього часу розроблені та викладаються наступні модулі програми Жана Моне: два в Донецькому національному університеті – «Основи європейського права» (2001 р.), «Результати на перспективи європейської та науково-технологічної інтеграції» (2002 р.); один в Ужгородському національному університеті – «Розширення ЄС та Європейська політика сусідства (2005 р.); в Донецькому державному університеті управління – «Європейська економічна інтеграція» (2006 р.), «Європейська соціальна політика та моделі соціального партнерства» (2009 р.). Також, реалізовано два проекти за напрямом «Підтримка інформаційної та дослідницької діяльності»: один – «Українська та Європейська синергія: Прозорість, мережевість та розбудова спроможності в сфері студій Європейської інтеграції в Україні» (2008 р.) – за участі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація європейських студій», другий – «Архітектура залучення Європейської безпеки: Інтеграція, співпраця чи конфронтація» (2008 р.) – Донецьким державним університетом управління.

Деталі англійською мовою на сайті Програми Жана Моне: http://eacea.ec.europa.eu/llp/funding/2010/selections/selection_jean_monnet_ka1_2010_en.php

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model