Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Результати конкурсу програми ім.Жана Моне 2009

Фінальний список пропозицій, рекомендованих для фінансування за програмою ім. Жана Моне (Key Activity 1), затверджено Виконавчою агенцією з освіти, аудіовізуальних засобів та культури у липні 2009 р.

Проект ДОНЕЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УПРАВЛІННЯ Module "European social policy and models of social partnership" EU Political and Administrative Studies серед списку рекомендованих проектів до фінансування.

Повний список проектів - на сайті Виконавчої агенції.

Усі установи, що брали участь у конкурсі, будуть поінформовані в письмовій формі про результати оцінювання поданих проектів Виконавчою Агенцією з освіти, аудіовізуальних засобів і культури. Цю інформацію, включно з спеціальними коментарями незалежних експертів, буде повідомлено індивідуально всім кандидатам, як успішним, так і неуспішним. У той же час Агенція буде запрошувати кандидатів з пропозиціями, які рекомендовані для фінансування, для узгодження всіх формальностей, необхідних для затвердження надання грантів на основі Грантових Угод/Рішень.

Необхідно зазначити, що включення до фінального списку не означає виникнення фінансових або правових зобов’язань з боку Виконавчої Агенції. Надання гранту є затвердженим тільки тоді, коли Грантове Рішення надіслане (для країн-членів ЄС) або легітимний представник кандидата і Агенція підписали Грантовий Договір (для країн – не членів ЄС).

Пропозиції, включені до резервного списку, будуть підтримані при можливості додаткового фінансування.

Деталі про результати англійською мовою на сайті програми ім. Жана Моне.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model