Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Поширення інформації поточних проектів програми Темпус IV

Шановні команди виконавці проектів програми Темпус України!

Звертаємо Вашу увагу, що НТО в Україні постійно проводить моніторинг веб-сайтів проектів Темпус (у разі наявності) та веб-сайтів вищих навчальних закладів України, залучених до реалізації проектів програми Темпус IV, щодо наступних параметрів:

• наявність інформації про поточні проекти програми Темпус на веб-сайті ВНЗ (опис, логотип, відповідальні особи в університеті та їх контакти), зокрема в розділі Міжнародна діяльність/ зв’язки/ співпраця;

• посилання на веб-сайти проектів з сайтів ВНЗ та легкість пошуку інформації про проект(и) програми Темпус на сайті ВНЗ;

• розміщення анонсів та іншої інформації про поточні заходи проектів;

• розміщення матеріалів – презентацій, корисних для колег, за результатами участі у заходах проектів на сайтах ВНЗ;

• корисність інформації на веб-сторінках проектів для колег-освітян (у разі наявності сайту), результатів та звітів виконання проекту(ів) тощо;

• дотримання правил візуальної презентації (у тому числі визначення, що продукти, результати проекту(ів) створені за фінансування Європейського Союзу у рамках програми Темпус) незалежно від років впровадження проекту(ів).

Даний моніторинг проводиться з метою підготовки до моніторингу проектів за планом цього року (http://www.tempus.org.ua/uk/tempus/manage-your-tempus-project.html); підготовки до національних консультацій щодо оцінювання проектних заявок поточного 6-го конкурсу.

Звертаємо увагу, що обов’язковим є наявність логотипу програми Темпус та визначення, що проект(и) фінансує(ю)ться Європейським Союзом (деталі http://eacea.ec.europa.eu/tempus/beneficiaries/beneficiaries_tempus4_en.php)

Короткий опис проекту можна взяти з Інформаційного бюлетеню НТО в Україні за посиланням: http://www.tempus.org.ua/uk/korysna-informacija/prezentaciji/574-61-tempus-projects-2013.html

У разі необхідності консультацій, роз’яснень, допомоги, щодо запровадження проектів програми Темпус, будь-ласка звертайтесь в будь-який час.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model