Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Національний Еразмус+ офіс в Україні/National Erasmus+ Office - Ukraine

Звертаємо увагу, що з червня місяця 2014 р. відкрито веб-сайт Національного Еразмус+ офісу в Україні у сфері вищої освіти: http://erasmusplus.org.ua/

Запрошуємо до співпраці та обов'язково підписатись на новини (також всім підписникам сайту Темпус-офісу потрібно перепідписатись на новини на новому сайті) http://erasmusplus.org.ua/.

Також запрошуємо підписатись на новини сторінки у Facebook: https://www.facebook.com/NEOinUkraine/?fref=ts

Адреса нашої е-пошти для контактів: office@erasmusplus.org.ua

Інформація на цьому сайті залишається відкритою для збереження історії участі України в програмах ЄС Темпус, Еразмус Мундус і Жан Моне, які тривали до 2014 р.

-------------------------------------------------------------

Dear partners!

The new web-site for the National Erasmus+ office - Ukraine has been operational since June 2014 at the link: http://erasmusplus.org.ua/

We invite all to visit new web-site and sign up for the news as well as for our Facebook page: https://www.facebook.com/NEOinUkraine/?fref=ts

Our e-mail address for consultations is: office@erasmusplus.org.ua

Information at www.tempus.org.ua is maintained as a history of the participation of Ukraine in Tempus, Erasmus Mundus and jean Monnet Programmes till 2014.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model