Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Оновлено веб-сторінку Агентства нових програм ЄС (ЕАСЕА)

Шановна освітянська спільното!

До Вашої уваги оновлена веб-сторінка Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури - ЕАСЕА (http://eacea.ec.europa.eu/index_en.php)

Виконавче агентство координує виконання проектів Європейського Союзу та має мандат від Європейської Комісії.

На сайті розміщено оновлену інформацію про нові програми ЄС - ERASMUS+, Creative Europe, Europe for Citizens, EU Aid Volunteers  (http://eacea.ec.europa.eu/index_en.php) інформацію про програми та проетки 2007-2013 р. (http://eacea.ec.europa.eu/2007-2013_en.php), а також розміщено публікації EURYDICE (http://eacea.ec.europa.eu/education/eurydice/index_en.php).

Запрошуємо ознайомитись.

Нагадуємо, що деякі конкурси в рамках програми ЕРАЗМУС+ вже оголошено - http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/documents/erasmus-plus-programme-guide_en.pdf, зокрема відкриті можливості для Укарїни - КА1 DEGREE MOBILITY; Jean Monnet та YOUTH.

Інформацію про інші конкурси очікується в кінці січня 2014 р., слідкуйте за новинами.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model