Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

ЄС продовжить надавати фінансову підтримку Україні у найближчі роки.

ЄС продовжить надавати фінансову підтримку Україні у найближчі роки.

Тут [329 KB] ви знайдете орієнтовний проект" [329 KB] Стратегічної програми підтримки України (2014-2017 рр.)" [329 KB] , у якому викладається поточний стан бачення. Основною метою є підтримка імплементації Угоди про асоціацію (включно з Поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі (ПВЗВТ) за допомогою основних секторів співпраці: правосуддя і верховенство права; імплементація ПВЗВТ; енергетика. На додаток до трьох вищезазначених секторів у національній програмі для України ми пропонуємо заходи з підтримки політичних зобов'язань між ЄС та Україною, а також підтримку громадянського суспільства.

Будь ласка, долучайтеся до обговорення і висловлюйте свої коментарі щодо будь-якого аспекту даного попереднього проекту. Нижче подано перелік з трьох питань, які можуть допомогти сфокусуватися на ваших рекомендаціях.

1. Як, на вашу думку, може бути посилена роль і участь громадянського суспільства у вищезазначених секторах? Будь ласка, прокоментуйте. Також просимо вас надати докладні рекомендації, якщо це можливо.

2 . Які з вищезазначених секторів співпраці, на вашу думку, є особливо чутливими для діалогу  між громадянським суспільством і українськими органами влади? Чи є якісь аспекти, які повинні бути додатково підкреслені?

3 . Які ви маєте пропозиції щодо конкретних заходів для поліпшення діалогу між громадянським суспільством і українськими органами влади? Будь ласка, опишіть, як цей процес може бути підтриманий за рахунок допомоги ЄС.

Будь ласка, надсилайте ваші коментарі на електронну скриньку громадянського суспільства до 14 листопада 2013: DELEGATION-UKRAINE-CIVILSOCIETY@ec.europa.eu

Ресурс - Представництво ЄС в Україні

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model