Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Східне партнерство: Україна поглиблює співробітництво в галузі освіти і науки

13 вересня 2013 року Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма взяв участь у Третьому раунді неформального діалогу Східного партнерства на рівні міністрів освіти (м. Єреван, Республіка Вірменія), де обговорювалися питання реалізації освітніх проектів у рамках програм співробітництва з ЄС (Темпус та Еразмус Мундус), їх внесок у реалізацію освітніх реформ та основні зміни в системах вищої освіти країн Східного партнерства.

Євген Суліма наголосив на поглибленні міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти, розширенні участі українських вищих навчальних закладів у міжнародних освітніх та наукових проектах.

Перший заступник Міністра заявив, що в рамках програми Темпус вищими навчальними закладами України реалізується більше ніж 60 спільних з європейськими університетами проектів, що фінансуються Європейською Коміссією. Серед основних пріоритетних напрямів проектів – модернізація програм підготовки фахівців, впровадження механізмів забезпечення якості вищої освіти у відповідності до європейських стандартів та рекомендацій, відновлення тісного співробітництва між університетами, промисловістю та інноваційною діяльністю.

Деталі: http://www.mon.gov.ua/ua/actually/13361-shidne-partnerstvo-ukrayina-pogliblyue-spivrobitnitstvo-v-galuzi-osviti-i-nauki

Джерело: Міністерство освіти і науки України: http://www.mon.gov.ua/ua/actually/13361-shidne-partnerstvo-ukrayina-pogliblyue-spivrobitnitstvo-v-galuzi-osviti-i-nauki

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model