Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Досягнення програми Темпус у країнах Східного парнерства

До Вашої уваги нова публікація Європейського Союзу щодо діяльності та основних досягнень освітньої програми Темпус: Основные достижения Программы Темпус в странах Восточной Европы: англійською мовою http://eacea.ec.europa.eu/tempus/tools/documents/tempus_study_issue16_achiev_EastCount_en_130726.pdf.pdf та російською мовою: http://eacea.ec.europa.eu/tempus/tools/documents/tempus_study_issue16_achiev_EastCount_RU_130823.pdf

Інші публікації доступні на сайті Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури за посиланням: http://eacea.ec.europa.eu/tempus/tools/publications_en.php та http://eacea.ec.europa.eu/education/eurydice/index_en.php

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model