Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Семінар – презентація програми Європейського Союзу імені Жана Моне

7 травня 2012 року відбувся семінар-презентація освітньої програми Європейського Союзу імені Жана Моне. Захід був організований Національним Темпус-офісом в Україні (НТО) у співпраці з Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA), Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Семінар проводили пані Йоанна Пешч – Конопка, спеціаліст програми імені Жана Моне, EACEA, та пані Олена Оржель, НТО. Захід зібрав близько 40 представників вищих навчальних закладів та громадських організацій в Україні.

Протягом семінару пані Пешч – Конопка представила основні типи заходів за програмою Жана Моне: центри досконалості, професор / кафедра Жана Моне, європейські модулі, багатосторонні дослідницькі групи, інформаційна та дослідницька діяльність у сфері європейської інтеграції, асоціації науковців та викладачів, що спеціалізуються на європейських студіях. Експерт також пояснила учасникам семінару, за якими критеріями відбувається відбір проектних заявок та призначається фінансування, розповіла, яким проектам надаються пріоритети, і надала рекомендації щодо підготовки якісних проектних заявок.

Під час сесії «Питання-відповіді», учасники семінару отримали відповіді експерта на запитання щодо аплікаційної процедури, правил співфінансування, бюджетного планування, допустимих заходів та уроків, отриманих протягом втілення проектів програми імені Жана Моне.

Семінар завершився оглядом участі українських університетів в програмі імені Жана Моне. У 2001-2011 роках, 17 проектів з України були обрані для фінансування. Ці проекти включали вісім модулів Жана Моне, три кафедри імені Жана Моне, одну асоціацію професорів та дослідників і три інформаційно-дослідницькі заходи. Найбільш активними втілювачами проектів програми Жана Моне в Україні є Донецький державний університет менеджменту та Національний університет «Києво-Могилянська академія». Матеріали презентацій можна знайти за посилкою: http://www.tempus.org.ua/uk/korysna-informacija/prezentaciji.html?start=40

Програма імені Жана Моне охоплює викладання європейських студій, дослідження та вивчення процесів європейської інтеграції. Вона заохочує обговорення європейської інтеграції науковцями, політиками, експертами, представниками громадянського суспільства, підтримує інституції, активні у сфері європейських студій, та заохочує прагнення до досконалості у викладанні та дослідженні. Цільова група програми Жана Моне включає вищі навчальні заклади, асоціації та об’єднання дослідників та викладачів, які спеціалізуються на європейських студіях, а також державні та приватні інституції, що надають освітні послуги у сфері європейської інтеграції. Починаючи з 1989 року, 72 країни, включаючи Україну, взяли участь в програмі імені Жана Моне.

Для отримання детальної інформації щодо програми імені Жана Моне відвідайте веб-сайт

http://eacea.ec.europa.eu/llp/jean_monnet/jean_monnet_en.php

Контакти в Україні: Національний Темпус-офіс в Україні

тел: +380442866668, електронна пошта: tempus@ilid.org.ua, веб-сайт: www.tempus.org.ua

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model