National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Центр ім. Жана Моне з європейських студій НаУКМА за підтримки Програми Жана Моне проводить міжнародну конференцію

Центр ім. Жана Моне з європейських студій НаУКМА за підтримки Програми Жана Моне 22 квітня 2013 р. проводить міжнародну конференцію за участю провідних європейських і українських експертів «Угода про асоціацію між Європейським Союзом та Україною: на шляху до глибокої інтеграції без набуття повного членства?».

Місце проведення заходу: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Культурно-мистецький центр НаУКМА, м. Київ, вул. Іллінська, 9.

Основні теми для обговорення під час міжнародної конференції: здійснення наукового і експертного аналізу цілей і структури Угоди про асоціацію між ЄС та Україною; з'ясування правових наслідків секторального співробітництва в Угоді про асоціацію між ЄС та Україною; визначення викликів, які можуть постати перед Україною у зв'язку із виникненням (або встановленням) асоціативних відносин з ЄС; обговорення впливу Угоди про асоціацію між ЄС та Україною на країни Східного Партнерства і Росію.

Робочі мови міжнародної конференції: англійська та українська (переклад не забезпечується).

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці, викладачі, аналітики, експерти, представники владних структур, міжнародних та громадських організацій, аспіранти, студенти. Участь у міжнародній конференції безкоштовна.

Для участі в міжнародній конференції зареєструйтесь, будь ласка, до 12 квітня 2013 р. (включно), надіславши повідомлення на електронну адресу: europa.org.ua@gmail.com (з позначкою теми листа: конференція Жана Моне 22 квітня) або за тел: (044) 425 60 73 (Людмила Василівна Косенко). Кількість учасників конференції обмежена.

Додаткову та поточну інформацію про конференцію можна отримати на веб-сторінці Центру ім. Жана Моне з європейських студій НаУКМА: http://jmce.ukma.kiev.ua/uk/activities.

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model