National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів

Європейська Комісія виділяє 1 млн. євро партнерству за участі ВНЗ з України для підтримки на національному рівні студентських IT інновацій та підприємництва протягом трьох років. Ця підтримка забезпечується за рахунок проекту структурних заходів в рамках програми TEMPUS IV.

Основними цілями цього освітнього проекту програми ЄС Темпус IV під назвою «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» є стимулювання синергії між навчальними програмами, науково-дослідницькими роботами та бізнес- інноваціями в Україні. Це буде досягнуто шляхом інстанціювання трикутника знань з акцентом на особистісно-орієнтовану структуру, що базується на інноваційній та підприємницькій діяльності. Інші характерні цілі проекту полягають у розробці віртуального іноваційного простору на основі соціальних технологій для підтримки контактів і полегшення передачі знань між усіма учасниками, вплив на національні стандарти для ІТ-освіти в Україні та на розробку і впровадження нових курсів з ІТ-інновацій та підприємництва.

Ці цілі, захоплюючі та сміливі в одночас , отримали відмінні відгуки від європейських експертів: "Цілі проекту дуже зухвалі, звичайно, але приймаючи до уваги планування проекту і чіткість робочих програм, є впевненість, що цей проект буде мати великий успіх".

Цей проект координується Linnaeus University (Ліннеус Університет, Швеція). Він має сім партнерів в Україні: Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний університет «Львівська політехніка», Одеський національний політехнічний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Вінницький національний технічний університет, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту в Україні і Державне конструкторське бюро «Південне». Партнерами з інших країн ЄС є: Dublin City University (Дублінський міський університет, Дублін, Ірландія), Oxford Brookes University (Університет Оксфорд Брукс, Оксфорд, Велика Британія), Pedro Nunes Institute (Інститут Педро Нунес, Португалія), IKEA (Швеція) та SIGMA Kudos (Сігма Кудос, Швеція). Крім того, IBM постійно підтримують цю програму, але з юридичних причин вони не є повноправними партнерами для даної проектної пропозиції. Рецензенти цього проекту також наголошують на якість консорціуму як одну з сильних сторін проекту: " Список партнерів включає в себе велику кількість установ і підприємств. В країнах ЄС це співробітники університетів Великобританії, Ірландії, Португалії та Швеції. Кожен з них демонструє свою високоякісну професійну компетентність стосовно проекту. Крім того, приймають участь два відомих шведських багатонаціональних підприємства з перевіреною репутацією в галузі інновацій та інформаційних технологій».

Проект було розпочато15 жовтня 2012 року і триватиме він до 14 жовтня 2015 року. Стартову зустріч з цього проекту заплановано на 5-7 листопада 2012 року в Києві в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту в Україні.

Контакти

Генеральний менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti@lnu.se, телефон +46 (0) 470-70 83 75.

Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska@gmail.com, телефон +380577021646

Основні відомості

Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор'я головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

Докладніше про Теmpus:

http://eacea.ec.europa.eu/tempus/programme/about_tempus_en.php

Матеріали підготовлено проектною командою партнерства.

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model