National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Семінар ATHENA в Україні «Сприяння життєздатним та автономним вищим навчальним закладам»

6 листопада 2013 р. керівники університетів України зберуться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на Всеукраїнський семінар з автономії та фінансового забезпечення вищих навчальних закладів в Україні «Сприяння життєздатним та автономним вищим навчальним закладам». Семінар проходить в рамках європейського проекту ATHENA, що реалізується за підтримки Програми ЄС ТЕМПУС з метою сприяння університетській автономії в Україні, Вірменії та Молдові.

Програма заходу українською та англійською мовами на веб-сайті: http://www.eua.be/athena-ukraine

Цей одноденний захід організується Асоціацією Європейських Університетів (EUА) та українськими партнерами за проектом, а саме: Міністерством освіти і науки України, Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Донецьким національним університетом, Одеським національним університетом імені І.І.Мечникова, Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки.

Асоціація Європейських Університетів провела значну роботу з університетської автономії та фінансування за даними від університетів і систем вищої освіти всієї Європи та поширює успішний досвід у цій сфері. Проект ATHENA базується на результатах цієї роботи та має за мету зробити внесок у розвиток, реформування та модернізацію систем вищої освіти в Україні, Вірменії та Молдові. Він помітно привносить європейську та регіональну перспективу, сприяє розвиткові політики на системному рівні та розбудові можливостей на інституційному рівні.
Семінар ATHENA Україна збере разом головних національних гравців у сфері вищої освіти для обговорення автономії та фінансування університетів в Україні. Всеукраїнський семінар розгляне стан справ з просування реформ управління, автономії та фінансування в Україні. Міжнародні експерти обговорять з українськими учасниками виклики та можливості реформи вищої освіти та її запровадження.

Захід сприятиме діалогові з національної політики у сфері вищої освіти та сформулює конкретні рекомендації щодо реформ університетського управління, автономії і фінансування в Україні.

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model