National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Нова назва Національний Еразмус+ офіс в Україні і новий сайт - www.erasmusplus.org.ua

Звертаємо увагу, що ГО "Інститут лідерства інновацій та розвитку" з січня 2015 р. розпочав реалізацію проекту ЄС "Національний Еразмус+ офіс в Україні", проект офіційно зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі в березні 2015 р. та з 2018 р. продовжує реалізацію проекту ЄС "Мережа Національних Еразмус+ офісів та Національних команд експертів з реформування вищої освіти". Проект зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

В рамках проекту офіс координує запровадження нової програми ЄС Еразмус+, а також проектів програми Темпус. Інформація розміщена і оновлюється на новому сайті www.erasmusplus.org.ua

Запрошуємо користуватись новим сайтом та підписатись або обов'язково перепідписатись на новини на новому сайті. На сайті є інформація щодо Програми Еразмус+ у вищій освіті, Жан Моне, Навчальна мобільність для співпраці ЗВО, індивідуальні можливості стипендій на мобільність, екс-Темпус - Розвиток потенціалу, інші. Також на сайті розміщено інформацію для поточних проектів програми Темпус IV і корисну інформацію щодо запровадження положень Болонського процесу і нового Закону України про вищу освіту. Також інформація про інші можливості в рамках програми Еразмус+ і контакти організацій за напрями.

Запрошуємо до продовження тісної співпраці.

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

Tempus Projects

During the I, II, III phases of the Tempus Program since 1993 to 2009 with active participation of the Ukrainian partners about 300 projects implemented. As the result of the six calls for proposals of Tempus IV 94 projects in Ukraine include 76 Joint Projects (including 12 national ones) and 18 Structural Measures (including 6 national ones).

Read more

Manage Your Tempus Project

The key information important for project teams have been implementing the Tempus Projects is placed at the website of the Education, Audiovisual and Culture Executive Agence (EACEA). Useful information and recommendations as well as announcements on the projects events are placed under the Manage your Tempus Project.

Read more

Erasmus Mundus

Erasmus Mundus  is an education program of the European Union; it is aimed at increasing attractiveness of European higher education, fostering international cooperation, accelerating mobility for  university students, teachers and scholars in the EU and worldwide.

Read more

hair style model