Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

EU-funded Programmes: Tempus&Erasmus+: Mobility, CBHE, Jean Monnet, Erasmus Mundus projects videos are requested

Запрошуємо команди проектів, постійно надсилати посилання на відеоматеріали чи іншу інформацію, про поточні чи завершені проекти для поширення інформації серед освітянської спільноти та широкої громадськості задля більшої візуальної презентації проектів, обізнаності про результати і їх використання (відповідно до положень Грантових угод проектів).

Матеріали будуть розміщуватись через сайти Представництва ЄС в Україні, Національного Еразмус+ офісу в Україні та Міністерства освіти і науки України.

Відповідальна особа: Катерина Жданова - тел. +380443322645, office@erasmusplus.org.ua

 
ТРИВАЮТЬ конкурси Еразмус+ 2016 р. (Стратегічні партнерства в ОСВІТІ і МОЛОДІ, Європейські волотнерські служби - Молодь, Партнерства співпраці - СПОРТ)

Запрошуємо вищі навчальні заклади і інші організації до участі в конкурсах проектів програми ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти та в інших галузях, які ще тривають.

1) Стратегічні партнерства:

Університети чи інші організації можуть увійти до консорціуму країн-членів програми Еразмус+, що має на меті поширення інновацій в інших університетах  в рамках Стратегічного партнерства. Ці ініціативи серед іншого: створюють нові, інноваційні та мультидисциплінарні підходи до викладання та навчання з широким колом учасників, покращують обмін знаннями, їх потік і створення.

Детальних опис в Керівництві до програми (ст. 107) і на сайтах відповідних Національних агенств ЕРАЗМУС+ країн-членів програми. Цей напрям є децентралізованим.

Такі конкурси покривають різні галузі:

Вищої освіти, VET, шкільну освіту та освіту дорослих - термін подання 31 березня 2016р. (12.00 за Брюссельським часом).

У галузі МОЛОДІ: 2 лютого (початок проектів 30.09.2016), 26 квітня (початок проектів 31.01.2017); 4 жовтня (початок проектів 31.05.2017) - (12.00 за Брюссельським часом).

Strategic Partnerships - is open by 33 National Agencies: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/national-agencies/index_en.htm

2) в галузі МОЛОДІ - Европейська волонтерська служба, термін 1 квітня 2016 р. (12.00 за Брюссельським часом): http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/ka1-large-scale-european-voluntary-service-events-2016_en

Співпрацю у галузі Молодь координує САЛЬТО-YOUTH, за Україну відповідає - Андрій Павлович (Andrij.Pavlovych@frse.org.pl)

3) Україна може бути партнером проектів  - в галузі СПОРТУ - партнерства співпраці, термін подання - 12 квітня 2016р. (12.00 за Брюссельським часом) деталі за посиланням: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/sport-collaborative-partnershipssmall-collaborative-partnerships-in-sport-field-and-not-for-profit_en

Щодо інших напрямів де конкурси вже закрито, запрошуємо працювати над новими ідеями і проектами, та слідкувати за нашими новинами.

Детальніше...
 
Надсилайте перелік проблемних питань щодо фінансового менеджменту міжнародних проектів

30 березня 2016 р. планується проведення і он-лайн трансляція семінару: «Роль грантхолдера в реалізації міжнародних проектів в контексті університетської автономії». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Представництво ЄС в Україні, офіси відповідальні за програми ЄС – Еразмус+ і Горизонт 2020.

Запрошуємо вищі навчальні заклади, наукові установи та інших виконавців і реципієнтів міжнародних проектів надіслати перелік проблемних питань щодо фінансового менедженту міжнародних проектів до 18 березня 2016 р. на е-пошту Національного Еразмус+ офісу в Україні (office@erasmusplus.org.ua).

Ваш внесок допоможе отримати більш детальні відповіді та рекомендації від органів влади під час семінару, які стануть запорукою активної участі вищих навчальних закладів України як грантхолдерів-виконавців міжнародних проектів.

За результатами семінару буде розроблено рекомендації щодо процедур із забезпечення фінансової автономії вищих навчальних закладів і змін нормативно-правової бази щодо фінансової складової реалізації міжнародних проектів ЄС відповідно до Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.
На семінар буде запрошено вищі навчальні заклади, які мають найбільший досвід в реалізації міжнародних проектів (Еразмус+, Темпус, Жан Моне, Еразмус Мундус, Горизонт2020) та потенціал для подання проектних заявок як аплікант/грантхолдер.

Семінар буде транслюватись он-лайн. Ви зможете долучитись до перегляду та в он-лайн режимі поставити запитання (на сайті «Педагогічна преса»).

Запрошуємо до співпраці та розбудовуємо потенціал міжнародної співпраці разом!

 
Модернізуєте існуючі чи розробляєте нові освітні програми? Тоді ці матеріали для Вас

До уваги вищих навчальних закладів України корисні матеріали, публікації, переклад ключових документів Європейського Союзу з питань модернізації вищої освіти.
Матеріали можуть бути корисними для ефективного запровадження положень нового Закону України «Про вищу освіту» та ключових інструментів Болонського процесу під час розроблення/модернізації освітніх програм.
Матеріали підготовлено Національною командою з реформування вищої освіти у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Проект «Національна команда експертів з реформування вищої освіти» фінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках програми Еразмус+:
Публікації:  http://erasmusplus.org.ua/novyny/1222-modernizuete-isnuyuchi-chi-rozroblyaete-novi-osvitni-programi-todi-tsi-materiali-dlya-vas.html

Європейська кредитна трансферно-накопичувана система - Довідник користувача 2015 р. (переклад українською мовою)

Розроблення освітніх програм. Методичні рекомендації (2015 р.)

Презентація щодо модернізації освітніх програм на основі компетентністного підходу (2015 р.)

Розвиток системи забезпечення якості вищої освіти України - Аналітично-інформаційний огляд, включає додатки - Перелік галузей знань та переклад українською мовою Європейських рекомендацій і стандартів забезпечення якості вищої освіти 2015 р.

Національний освітній глосарій: вища освіта (оновлене видання 2014 р.) задля запровадження культури використання термінів на запровадження нового Закону України «Про вищу освіту»

Ці та інші матеріали Національної команди експертів з реформування вищої освіти – HERE розміщено за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka3-pidtrymka-reform/natsionalna-komanda-ekspertiv-here/materiali-here.html
Заходи Національної команди – НERE: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka3-pidtrymka-reform/natsionalna-komanda-ekspertiv-here/kalendar-zakhodiv.html

Запрошуємо вищі навчальні заклади розміщати цю інформацію та ділитись нею з колегами.

 


Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model