Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Круглий стіл «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині», захід «Дослідницький ландшафт Німеччини»

18.10.2012 Представник Національного Темпус-офісу в Україні взяв участь у круглому столі «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині, який був проведений Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні. В рамках круглого столу були висвітлені такі питання: місце міжнародної мобільності молодих науковців у рамках науково-дослідницької політики Федеративної Республіки Німеччина; політичні, культурні, економічні причини введення стипендіальних програм для іноземних студентів та молодих науковців; спільні з іншими країнами програми мобільності, що наразі підтримуються; програми повернення науковців та стипендіатів в Німеччині.

19.10.2012 Німецькою службою академічних обмінів DAAD відбувся захід «Дослідницький ландшафт Німеччини»та організації, що його уособлюють.

Співорганізатори заходів: Національний Технічний університет України «Київський політехнічний інститут», ДЕінтернаціональ Україна та Об’єднання колишніх стипендіатів фонду ім.Гумбольда в Україні.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model