Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Надсилайте перелік проблемних питань щодо фінансового менеджменту міжнародних проектів

30 березня 2016 р. планується проведення і он-лайн трансляція семінару: «Роль грантхолдера в реалізації міжнародних проектів в контексті університетської автономії». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Представництво ЄС в Україні, офіси відповідальні за програми ЄС – Еразмус+ і Горизонт 2020.

Запрошуємо вищі навчальні заклади, наукові установи та інших виконавців і реципієнтів міжнародних проектів надіслати перелік проблемних питань щодо фінансового менедженту міжнародних проектів до 18 березня 2016 р. на е-пошту Національного Еразмус+ офісу в Україні (office@erasmusplus.org.ua).

Ваш внесок допоможе отримати більш детальні відповіді та рекомендації від органів влади під час семінару, які стануть запорукою активної участі вищих навчальних закладів України як грантхолдерів-виконавців міжнародних проектів.

За результатами семінару буде розроблено рекомендації щодо процедур із забезпечення фінансової автономії вищих навчальних закладів і змін нормативно-правової бази щодо фінансової складової реалізації міжнародних проектів ЄС відповідно до Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.
На семінар буде запрошено вищі навчальні заклади, які мають найбільший досвід в реалізації міжнародних проектів (Еразмус+, Темпус, Жан Моне, Еразмус Мундус, Горизонт2020) та потенціал для подання проектних заявок як аплікант/грантхолдер.

Семінар буде транслюватись он-лайн. Ви зможете долучитись до перегляду та в он-лайн режимі поставити запитання (на сайті «Педагогічна преса»).

Запрошуємо до співпраці та розбудовуємо потенціал міжнародної співпраці разом!

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model